Apple Musicin Android uygulaması göründü

Apple’ın yazın başlarında duyurduğu müzik servisi Apple Music bildiğiniz üzere ilk etapta birkaç ülkede ve sadece iOS platformunda yayınlanmıştı. Apple Music buna rağmen bir hayli başarılı olmuş ve geçtiğimiz günlerde 15 milyon kullanıcıya ulaşmıştı. Şimdi ise Apple Music’in merakla beklenen Android uygulaması ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

SeekingAlpha, geçtiğimiz gün Apple Music’in Android uygulamasına ait birkaç ekran görüntüsü sızdırdı. Bu görüntülerle beraber Apple Music’in Android uygulamasının nasıl olacağı da gözler önüne serilmiş oldu. Sızan görüntüler, uygulamanın Almanca versiyonuna ait olduğunu da belirtelim.

Öneriler, Yeniler, Radyo, Bağlan ve Benim Müziğim gibi menülere sahip olan uygulama iOS versiyonundaki uygulamayla da bir hayli benzerlik gösteriyor.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir