Arkham Knight’ta Batgirl’ün Kim Olduğu Belli Oldu

Batgirl’ün duyurulmasının hemen sonrasında, Arkham Knight’ın çıkmasını bekleyen Batman hayranlarının kafasında “Maskenin arkasında ki gizemli kişi kim?” şeklinde sorular oluşmaya başladı.

“A Matter of Family” ile oyun severler Batgirl’ü oynamaya ve kontrol etme şansına sahip olabilecekler. Peki ama maskenin arkasında yer alan bu esrarengiz ve gizimli kadın sizce kim?

Batman’in hayatının geçmiş yönlerine bakarak aslında iki isim arasında kararsız kalabilirsiniz: Gotham şehrinin kahraman Komiseri Gordon’ın kızı Barbara yada David Cain’in kızı Cassie Cain. Eğer çizgi roman serilerini daha önceden takip ettiyseniz ve sıkı bir Batman hayranıysanız zaten doğru cevabı biliyorsunuzdur.

Oyun severler böyle merak içerisinde beklerken, Batman: Arkham Knight’ın yönetmeni Sefton Hill, Twitter hesabı üzerinden spoiler’ı çoktan patlattı bile. Tabikii Batgirl, Barbara Gordon’dan başkası değildi. Batman: Arkham Knight’ta bakalım daha hangi süprizlerle karşılacağız.

Batman Arkham Knigh Batgirl DLC

Alican Tut

New York Üniversitesi'nde sinema eğitimi almak için New York'a gitmeyi planlamıştı ama başvurusu hiç kabul edilmedi. Yeni macera arayışında dünyayı gezmekten zevk alır. Hevesli bir sinema izleyicisidir ve İlkokulda matematik hocasına aşık olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir