Battlefield Hardline Oyun İncelemesi

Battlefield Hardline oyununda tam bir hırsız polis oyunu oynayacaksınız ve siz kendinizi savaş alanında ararken Miami’nin varoluşlarındaki suçluların peşinden koşarken kendinizi bulacaksınız. Dead Space serisinden tanıdığınız Visceral Games’in hikayesi oldukça sağlam kurgulanmış olduğu için oyunun sürükleyiciliği artıyor. Kendine özgü çoklu oyuncu potansiyeli ve klasik bir polisiye hikayesi ile hayata geçirilen Battlefield Hardline BF4’ün sağlam oynayış mekanikleri ile birleşiyor. Oyundaki en önemli konsept ise serinin tarzına en uygun şekilde oynayabilmektir. PayDay 2 ve GTA 5 gibi Hardline da kendine özgü bir polisiye ve suçlu kurgusu oluşturmayı başarıyor. Sokakların verdiği heyecanı en derinden hissetmek istiyorsanız bu oyun tam size göre!

battlefield+hardline

Dürüst fakat biraz çaylak bir polis olan Nick Mendoza atıldığı maceralarda dönüşü olmayan bir bataklığın içine saplanacak. Oyunun hikaye moduna girdiğinizde ise oyun sizi ortağınız ile tanıştıracak ve Khai ile yavaş yavaş olaya dahil olmaya başlayacaksınız. Oyunun her başlangıcında oyuncuların mekaniklerine alışmanızı sağlayacak Hardline, daha önceki oyunlara göre sizi daha çok taktiksel davranmaya ve gizliliğe teşvik ediyor. Oyun sırasında rozetinizi çıkardığınızda donakalan suçlular bazı zamanlarda ise sizinle çatışmaktan geri kalmıyor. Oyunun mantığını iyi kavrayıp duruma göre hareket etmeniz ve yeri geldiğinden kırılgan olacağınız gibi yeri geldiğinde de savaşçı ya da temkinli davranmanız gerekiyor. Oyunda genellikle sandbox tipi harita konuluyor ve amacınıza nasıl ulaşacağınız tamamen size bırakılıyor.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

2 thoughts on “Battlefield Hardline Oyun İncelemesi

  • 23 Ağustos 2015 at 15:54
    Permalink

    Siteniz çok güzel.. Titizlikle hazırlanmış bir web bloğunuz var tebrik ederiz. Ankarada bizi ziyaret ederek anılarınızın içine bir yenisini daha eklemek istermisiniz. adrenalin yüklü oyunumuza davetlisiniz.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir