D&R’dan The Witcher 3: Wild Hunt Sipariş Edenlere Kötü Haber Var

Son zamanlarda oyun dünyasında büyük bir sabırsızlıkla beklenen oyun olan The Witcher 3: Wild Hunt’ı D&R mağazaları veya internet sitesi üzerinden sipariş verenlere firma tarafından kötü bir sürpriz duyuruldu. 59 TL’lik uygun fiyatı ile oyun severleri cezbeden D&R, yüksek miktarda sipariş talebi ile karşılaşınca çözümü siparişlerin gönderimini ertelemekte buldu.

Sipariş ekranına eklenen bir açıklama ile 13 Mayıs’tan sonra yapılan siparişlerin, 23 Mayıs’tan sonra gönderime başlanacağını duyurdu.
13 Mayıs 2015’ten tarihinden itibaren verilen The Witcher 3: Wild Hunt PC siparişlerini 23 Mayıs’tan sonra göndereceğini belirten D&R’a oyunculardan büyük tepkiler gelmeye başladı.

witcher

Müşterilerine yaklaşık 1 haftalık gecikme yaşatacak olan firmadan henüz resmi bir açıklama gelmezken, forumlarda siparişlerini iptal etmek isteyen oyuncuların mesajları gün geçtikçe artmaya başladı.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir