Fallout 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bethesda firması büyük süprizi en sona bıraktı ve Fallout 4 oyunu hakkında mükemmel bir video paylaştı. Oyun bu kez bir nükleer patlamanın gerçekleşmesinden önce başlıyor.Daha önce Todd Howard, Fallout 4 oyununda Creation Engine oyun motorunun yeni bir versiyonunu kullandıklarını  duyurmuştu. Fallout 4 Oyununun iç dünyası gerçekten çok güzel görünmekte ve dinamik hava, dinamik şekillenen dünya oyunun ana amacı olmuş durumda.Oyun her zamanki gibi yine sizin özgürlüğünüzü baz alacak. Oyuna oynamaya başladığınız an istediğiniz herşeyi yapmakta özgür olacaksınız. Yeni taktik ekranı ve karakterimizin yüzündeki her bir uzvu değiştirebilmek oyunun diğer önemli yanları olarak göze çarpmakta. Oyunun kritik parçalarından biri sayılan Pipboy ise gerçek oldu. Hatta onun üzerine telefonunu yerleştirip oyun için ikinci ekran olarak kullanabileceksiniz.

Fallout oyun evrenindeki her şey sizin kontrolünüzde olacak ve istediğiniz gibi kendi evinizi inşa edebilecek, çorak arazilerde size ait yaşanabilir bir mekan oluşturabileceksiniz. Hatta bu yaşadığınız evin etrafına tuzaklar kurabilecek, saldırganları gafil avlayabileceksiniz.

Oyunda silahlar ve zırhınız içinse gerçekten inanılmaz görünen bir geliştirme sistemi bulunuyor. Yüzlerce hatta binlerce farklı kombinasyon mevcut ve Fallout 4’te bu ihtimaller bitecek gibi görünmüyor.

Fallout 4 için bir süpriz yaşanılmazsa eğer 10 Kasım 2015’te Bilgisayar (PC), PlayStation 4 ve Xbox One için çıkması bekleniliyor.

“İşte Fallout 4 Oynanış Videosu”

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

8 thoughts on “Fallout 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu

 • 22 Haziran 2015 at 04:51
  Permalink

  Fallout’un 4. serisinden beklediğim grafik gelmedi bu seride. Yine grafik pek gelişmemiş gibi görünüyor. Sizce Fallout 4’ün grafik özellikleri önceki serilerine göre geliştirilmiş mi?

  Reply
 • 25 Haziran 2015 at 08:43
  Permalink

  Oyunu gerçekten merakla bekliyorum. Diğer tüm oyunlarını bitirdim. Oyun videosu çok güzel gözüküyor.
  Haber için teşekkürler 🙂

  Reply
 • 25 Haziran 2015 at 09:28
  Permalink

  Bu tarz oyunlar çıktımı insanın durmadan oynayası geliyor fakat her tür yeni çıkan oyunun ardından o oyunu rahat ve zevkli kılacak şekilde oynamak adına iyi bir bilgisayar sahibi olmakta zorunlu artık malesef.

  Reply
 • 1 Temmuz 2015 at 16:11
  Permalink

  FallOut beklemekten sıkılmıştım artık mobil oyunu da çıktı da şükür onunla vakit harcayabiliyoruz. Teşekkürler.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir