KOTOR 2 İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı!

Pek çok Star Wars fanı tarafından,Star Wars oyunları arasında serinin en başarılı ve en iyi oyunu olarak gösterilen KOTOR 2, yani Knights of the Old Republic 2 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte 5K görüntü desteğine kavuşan oyun, bunun yanında artık geniş ekranlara da destek veriyor.

Ayrıca oyun, 5K görüntü desteği dışında Steam Achievements, Steam Cloud hizmetleri ve kontrolör desteğine de kavuşarak topluluk tarafından rahatça modlanabilmesi için Steam Workshop desteğine de sahip olmuştur.

Steam üzerinden %25 indirim ile oyuna sahip olabilirsiniz. Steam üzerinde oyun 13,50 TL karşılığında satın alınabiliyor. Eğer sizde bu efsanevi oyunu oynamadıysanız, şuradan Steam sayfasına ulaşarak bu klasiği kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

One thought on “KOTOR 2 İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir