League of Legends’ın Yeni Şampiyonu Ekko

Dünya da büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan League of Legends Oyunu için yeni bir şampiyon karakterin çıkarılacağı duyuruldu. Oyuna olan ilgiyi arttırmak ve oyun içerisindeki karakter çeşitliliği yükseltmek adına sürekli yenilemeler yapan Riot Games firması bu kez zamana hükmedebilen Ekko isminde yeni bir şampiyon karakteri bizlere duyurdu. Dünya’nın en iyi takımlarının kıyasıya mücadele ettiği ve Ülkemizden de Beşiktaş e-Spor’un yer aldığı League of Legends Sezon Ortası Turnuvası etkinlikleri sırasında ilk defa ortaya çıkan Ekko karakteri, alışık olduğumuz karakterlere hiç benzemiyor. Dövüş sanatlarında ve kılıç ustalığı konusunda oldukça ileri seviyede bir karakter olduğu anlaşılan yeni şampiyonun en önemli özelliği ise zamana hükmedebilmesi ve onu yönetebiliyor olması.

Harika bir animasyon video ile tanıtımı yapılan Ekko karakterinin sahip olacağı muhtemel güçler ise oyun severleri şimdiden heyecanlandırmış görünüyor. Şimdilik sadece tanıtım videosuyla bizleri merhaba diyen şampiyonun nasıl güçleri olacağını ise bugün gece gerçekleşecek olan League of Legends 5.10 Güncellemesinden sonra hep birlikte görebileceğiz. Karakteri oyun içinde görmeden önce aşağıdaki videolardan karakter hakkında bilgiler alabiliriz.

“Ekko: Saniyeler”

“Ekko Şampiyon Tanıtımı”

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

One thought on “League of Legends’ın Yeni Şampiyonu Ekko

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir