Overwatch Karakter Rehberi: Reaper

Orta ve yakın mesafede rakiplerine karşı oldukça güçlü olan Reaper karakteri ofansif bir Overwatch hero’sudur. Temel silahı olan Hellfire Shotguns ile yakınında olan ve düşük canı kalan rakiplerini tek vuruştu öldürebilir. Saldırı hızı düşüktür fakat verdiği hasar oldukça iyidir. Ultimate yeteneği Death Blossom’ı kullandığında grup halinde gezen rakiplere yüksek alan hasarı verebilirsiniz. Ayrıca diğer yetenekleri Wraith Form ve Shadow Step’ide canınız azaldığında rakiplerinizden kaçmak için kullanabilir ya da sizden kaçan rakiplerin hemen peşinden gidebilirsiniz. Çok iyi bir hero olduğunu söyleyemeyeceğimiz Reaper karakteri sadece yakın mesafede iyi hasarlar verebilmektedir. Uzak mesafelerde olan rakiplerine çok düşük hasarlar verir. Bununla beraber hareket hızı da düşüktür. Ama Wraith Form ve Shadow Step yetenekleri ile biraz daha hızlanabilirsiniz.

Shadow Step yeteneği kullanarak düşmanlarınızın yanına hemen gidip orada Death Blossom yeteneğini kullandığınızda rakiplere büyük hasarlar verip öldürebilirsiniz. Öldüremediğiniz kişilerden de Wraith Form yeteneğini kullanarak kaçabilirsiniz.

YETENEKLERİ:

Hellfire Shotguns: Reaper’ın temel silahı olan bu yetenek ile yakın mesafede olan rakiplere çok büyük hasarlar verebilir hatta tek vuruşta öldürebilirsiniz.

Wraith Form:
Bu yetenek kullanıldığı zaman karakterimiz hayalet moduna geçer. Bu sırada kimse ona ateş edemez. Canınız çok azaldığında ve çok zor durumda olduğunuz zamanlarda rakibinizin size hasar vermesini engellemek için kullanabilirsiniz.

Shadow Step: Reaper bu yeteneği kullandığında istemiş olduğu bir bölgeye ışınlanabilir. Işınlanma işlemi için birkaç saniye beklenir. Bu sırada yanınızda herhangi bir rakip bulunuyorsa size saldırabilir.

Death Blossom: Reaper karakterinin ultimate yeteneğidir. Bu yeteneği kullandığınız zaman Reaper etrafta dönerek ateşler etmeye başlar. Yakınında bulunan tüm rakiplere yüksek hasarlar verir. Ancak bu sırada rakipleriniz de size ateş edebilir.

Alican Tut

New York Üniversitesi'nde sinema eğitimi almak için New York'a gitmeyi planlamıştı ama başvurusu hiç kabul edilmedi. Yeni macera arayışında dünyayı gezmekten zevk alır. Hevesli bir sinema izleyicisidir ve İlkokulda matematik hocasına aşık olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir