Overwatch Karakter Rehberi: Winston

Winston karakterinin tam bir Overwatch tank herosu olduğunu söyleyebiliriz. Yüksek canı ve kalkanı ile etrafında olan arkadaşlarını koruma altına alabilir. Ana silahı olan Tesla Topu yakın mesafede bulanan rakiplere karşı etkilidir. Bu silah ile rakiplerinize zarar verebilir ayrıca onları yavaşlatabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde hem ofansif hem de tank hero’su olmaktadır. Bir diğer yeteneği olan Jump Pack ile uzun zıplamalar yaparak rakiplerinize sürpriz bir şekilde saldırmaya ve canınız çok azaldığında savaş alanından hemen uzaklaşmanızı sağlayabilirsiniz. Bu karakter ile düşmanlarınızı şaşırtabilirsiniz. Rakiplerinizi kendi üzerinize çekip arkadan bir arkadaşınızın saldırmasını sağlayabilirsiniz. Overwatch oyunu içerisinde Takım oyunları için gerekli ve önemli bir herodur.

YETENEKLERİ

Tesla Cannon: Winston karakterinin ana yeteneği olan Tesla Cannon ile rakiplerinize elektrik hasarı verebilirsiniz. Verdiği hasar oranı oldukça düşüktür fakat soğuma hızı azdır. Soğuma hızı düşük olduğu için yanınızda bulunan rakiplere sürekli olarak bu yetenek ile saldırabilir ve onları kolayca öldürebilirsiniz.

Jump Pack: Karakterimizin bir diğer yeteneği olan Jump Pack ile Winston havaya uzun bir zıplama gerçekleştirir, düştüğü yerde bulunan rakiplere zarar verir ve onları yavaşlatır.

Barrier Projector: Tank heromuz Barrier Projector yeteneği sayesinde takım arkadaşlarını koruyabilir. Etrafta bulunan tüm takımı içerisine alan bu bariyer sayesinde içeride bulunan kişiler zarar görmez. Bu bariyerin içerisine düşmanlar da girebilir.

Primal Rage: Bir tank herosu olan Winston’un bir diğer yeteneği olan Primal Rage’i kullandığınız zaman Winston’un hayvani içgüdüleri serbest bırakılır ve öfke içerisinde etrafta bulunan rakiplerine saldırmaya başlar. Yetenek kullanıldığında karakterin yakın mesafe saldırıları güçlenir ve yumrukları ile düşmanlarını öldürür. Ayrıca yetenek kullandığı zaman karaktere 100 can tekrardan gelir ve Jump Pack yeteneğinin kullanım süresi 3 saniyeye kadar düşer.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir