Overwatch’tan Yeni Bir Karakter Videosu: Tracer

Blizzard firmasının First Person Shooter tarzı oyunu olan Overwatch’ın karakterlerinden biri olan Tracer’ın oynanış videosu yayımlandı. Tracer’ın yayımlanan bu oynanış videosu ile karakterin yeteneklerini ve ultisini de görmüş olduk. Tracer karakteri çift el silahlarıyla ışınlanarak düşmanlarına adeta ölüm saçıyor. Tracer karakteri bunların dışında zaman içerisinde geriye giderek silah ve sağlık kitleri de kullanabiliyor. Tracer’ın ultisi ise darbe bombasıdır. Karakterin attığı darbe bombası ile belli bir alan içindeki tüm rakiplerine hasar verebiliyor. Sizler için hazırlanmış videomuzu seyrederek karakteri daha yakından tanıyabilirsiniz.

Daha önce yayımlamış olduğumuz diğer  Overwatch karakterlerine ait oynanış videoları için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir