Pro Evolution Soccer (PES) İptal mi Oluyor?

FIFA ile kıyaslandığında daha iyi ve hızlı bir oynanışı olan Pro Evolution Soccer (PES) özellikle daha önce ki yıllarda bir çok oyun severin ilk tercih ettiği futbol oyunu olmuştu. Fakat son birkaç senedir büyük bir yükseliş gösteren FIFA rakibine karşı bir avantaja sahip olsa da PES hayranları oyun serisinden hiçbir zaman vazgeçmedi. Fakat Konami oyun severlerle aynı fikirde değil.

Pro Evolution Soccer

Bu sene içerisinde çıkaracakları oyunların listesini yayınlayan Konami’nin verdiği bilgilerde Japonya’daki adı Winning Eleven olarak görülen PES 2015, sadece PlayStation 4 için görünmesine rağmen PES 2016 bu listede yer almıyor. Ayrıca bu zamanlar tanıtımı yapılmaya başlanan PES için sessizliğini koruyan Konami’den konu ile ilgili haberleri bekliyor olacağız.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir