Resident Evil 0 Remastered Oyunu Tekrar Geliyor

Capcom firması Resident Evil 0 HD oyununun şuan için tekrar geliştirildiğinin duyurusunu gerçekleştirdi. 2002 senesinde GameCube için özel olarak piyasaya sürülen Resident Evil 0 oyununun yenilenmiş sürümü olan Resident Evil 0 HD, aynı şekilde Resident Evil Remastered gibi grafik düzenlemeleri yapılarak tekrar oyun dünyasına geri dönüş yapacak. 2016’nın ilk çeyreğinde oyun raflarında yerini alması beklenen oyun Bilgisayar (PC), Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 ve Xbox One için hazırlanıyor.
Eğer Remastered için çekinceleriniz bulunuyorsa şunu belirtmek isterim ki Asıl oyunun yönetmeni (Koji Oda) ve çalışan kadrosu bu versiyon için tekrar bir araya geldi.Resident Evil’ın yeni nesil uyarlaması son derece başarılıydı, bunun da başarılı olmasını bekliyoruz. Zaten artık oyunların %70’i Remastered yada HD versiyonlardan oluşuyor

Özgür Can Kütük

Rio de janeiro şehrinde doğdu. Babası, ünlü ve nüfuzlu bir iş adamı. Kulüplere gidip iyi vakit geçirmekten hoşlanır. Oyun dünyasında devleşeceği günleri hayal etmektedir.

One thought on “Resident Evil 0 Remastered Oyunu Tekrar Geliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir