4 yıldır yapım aşamasında olan Detroit nihayet tamamlandı

Sony‘nin Playstation 4 için bir sonraki önemli hamlesi olan Detroit: Become Human için yeni haberler gelmeye devam ediyor. 4 yıldır geliştirme aşamasında olan oyunun nihayet Gold statüsüne ulaştığı, yani yapımının tamamlandığı açıklandı. Gold olarak tabir edilen bu bitiş sonrası oyun yapım ekibinden çıkıyor ve üretime girmek üzere fabrikaya gönderiliyor.

4 yıldır yapım aşamasında olan Detroit nihayet tamamlandı

Detroit: Become Human’ın demosu da çıktı

Oyunun yapımının tamamlanmasının yanı sıra demosunun da yayınlandığını belirtelim. Dün ortaya çıkan bir haberde oyunun demosu ilk olarak Yeni Zelanda PSN’i üzerinden görünmüş, daha sonrasında ise diğer ülkelerde de çıkacağı açıklanmıştı. Bu sabah saatlerinde oyunun demosu Türkiye PSN dahil olmak üzere diğer ülkelerde de çıktı. Oyunun bu demosu yaklaşık 40, 45 dakikalık bir oynanış sunuyor.

Detroit Become Human‘da dedektiflere araştırmalarında destek olan Connor, Android devriminin lideri konumuna yerleşen Markus ve ev işleri, küçük çocuklara bakmak ile yükümlü olan Kara‘nın hikayesine tanıklık edeceğiz. İşte bu 3 farklı karakteri yönettiğimiz ve onların hikayesine odaklanan Detroit: Become Human, 25 Mayıs 2018’de çıkacak.


Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir