Activision, Black Ops 4’ün PC sürümüne daha fazla yatırım yaptı

Dünyanın en çok satan video oyun serilerinden bir tanesi olan Call of Duty serisi, her sene başka bir tema ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Son olarak İkinci Dünya Savaşı teması ile oyuncuların karşısına çıkan başarılı seri, bu sefer Black Ops serisine dönme kararı aldı. Dördüncü Black Ops oyununu yapan geliştiriciler, yaptıkları yeni açıklamalarda PC platformundan bahsettiler. Activision’ın başkanı olan Collister Johnson, inovasyona önem verdiklerini ve yeni oyunda PC platformuna daha çok yatırım yaptıklarını açıkladı.

Call of Duty: Black Ops 4’ün PC sürümü bu sefer konsoldan daha iyi olabilir

Yeni oyununda çevrimiçi rekabetçi modlarını elden geçirecek olan geliştiriciler, oyuna ilk defa Battle Royale modunu ekleyecekler. PC tarafından konsoldan daha ünlü olan Battle Royale modunu oyuna ekleyen geliştiriciler, bu yüzden PC platformuna daha fazla asılma kararı almış olabilirler.

Ancak yine de serinin eski hayranları, Call of Duty: Black Ops 4‘ün eski oyunlarda olduğu gibi Call of Duty tarzında olmasını istiyor. Her ne kadar bu yeni durum bazı oyuncuların canını sıksa da, oyunun satışlarını yükseltecektir.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir