Activision, Call of Duty: Black Ops 4 için kesenin ağzını açacak

Activision Blizzard’ın baş operasyon müdürü Coddy Johnson, bir finans konferansı sırasında yatırımcı ve analistlere seslenerek,  Call of Duty: Black Ops 4 PC sürümünü oldukça önemsediğini ve bunun için yayıncıya oyunun PC sürümü adına önemli kaynaklar ayırdığını belirtti.

Oyun ile ilgili heyecan verici yeni gelişmeler olabilir

Müdür Coddy Johnson, bu durumun mevcut standardı yeniliğe iteceğini, yakında meydana gelecek bir dizi heyecan verici yeni gelişmenin ardından çekirdek oyunda bunu göreceğimizi söyledi. Ama aynı zamanda PC platformunda gelişen oyunun cazibesini unutmayarak, bu topluluğa harika bir bilgisayar oyunu sunabilmek için kayda değer önemli kaynaklara yatırım yapıldığını sözlerine ekledi.

Daha önceki oyunlar hikaye konusunda tartışmaya açık olsa da, performans olarak karışık bir grafik çiziyor. Mesela Call of Duty: Infinite Warfare son derece iyi bir performans gösterdi, ancak Call of Duty: WWII oyununda bazı optimizasyon sorunları kendini gösteriyordu. Bu açıdan bakıldığında Call of Duty: Black Ops 4’ün ne tür bir oyun olacağını ve nasıl bir performans sunacağını merakla bekliyoruz.

Activision, Call of Duty: Black Ops 4 ilgili daha fazla detayı 17 Mayıs’ta açıklamaya hazırlanıyor.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir