Avengers: Age of Ultron Fragmanları Açıklandı

Marvel bizleri 1 Mayıs’taki büyük buluşmaya hazırlamaya kararlı gibi görünüyor. Avengers: Age of Ultron’un yeni fragmanlarını yayınlanmış durumda.

Aynı zamanda bu yeni fragmanlar hikayeye dair bazı önemli ip uçları da içeriyor. Fragmanın hemen başlarında geçen bir dialogda Ultron’un “Ben dünyayı kurtamak/korumak için tasarlandım.” demesi, Hulk ile Black Widow arasındaki ilginç yakınlaşma ve Tony Stark’ın Ultron’un ortaya çıkışındaki rolü fragmanda bahsedilen diğer ipuçlarından sadece bir kaçı.
Filmin Kısa Özetine gelirsek eğer Iron Man yani Tony Stark önderliğindeki bir grup süper kahraman, aktif olarak kullanılmayan bir barışı koruma programını gerçekleştirmek isterler, ancak işler çığrından çıkar ve insan yapımı bir yapay zeka olan Ultron’un eline, hain planlarını gerçekleştirme fırsatı geçer. Süper kahramanlar onu durdurabilmek için bir kez daha güç birliği yapmak zorundadır. Tüm dünyaya yayılan bir savaş başlayacaktır.

1.Fragman (Altyazılı)

2.Fragman ( Türkçe Dublajlı)

3.Fragman

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir