Avengers’ı kırıp geçiren Thanos’un Fortnite’ta ne işi var?

Avengers: Infinity War fırtınası esmeye devam ediyor. Bu fırtınadan etkilenen son isim ise Fortnite oldu. Sevilen Battle Royal oyunu Fortnite’a yarın Avengers: Infinity War içeriği geliyor.

Fortnite’ın Avengers: Infinity War içerik güncellemesi yarın geliyor

Son ayların popüler konularından Avengers: Infinity War ile son yılların en popüler oyunlarından Fortnite aynı çatı altında birleşiyor. Sevilen Battle Royal oyunun bir modu Marvel’in Infinity War’undan ilham alarak oluşturulacak ve oyuna eklenecek.

Entertainment Weekley’in haberine göre Fortnite’ın Battle Royal modu, normal Battle Royal modu gibi olacak. Yalnız tek ve oldukça büyük bir değişiklik olacak oyunda. Infinity Gauntlet oyunda bir yerlerde saklı olacak. Kim Infinity Gauntlet’i bulup giyerse, Thanos‘a dönüşecek ve onun güçlerine sahip olacak. Epic Games‘in yaratıcı direktörü Donald Mustard beyin fırtınası sonucu bu tarz çılgın fikirler buluyoruz ve hemen uygulamak için harekete geçiyoruz, diyerek oyuncuların Thanos’un güçlerini kullanacak olmalarından duydukları heyecanı aktarmış. Belirli bir süre için geçerli olacak bu mod ile ilgili daha fazla ayrıntı paylaşılmamış. Bakalım Thanos’un gücü oyundaki dengeleri nasıl değiştirecek.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir