Battlefield 1’in ilk büyük genişleme paketi şimdi ücretsiz

Electronic Arts ve DICE tarafından geliştirilen, milyonlarca oyuncu sayısına sahip Battlefield 1 için ilk büyük genişleme paketi olan They Shall Not Pass ücretsiz oldu. Origin deposunda bulunan bu ücretsiz genişleme paketini elde etmek için, They Shall Not Pass araması yapmak ve genişleme paketini kütüphaneye eklemek yeterli olacak.

Genişleme paketi oyundaki seçenekleri arttırıyor

Bu genişleme paketi içerisinde olan Rupture haritası birkaç hafta boyunca ücretsiz olmuştu, ancak şimdi Verdun Heights, For De Vaux ve ağır tank haritası Soissons, daha önce oynama fırsatı bulamayanlar için erişime açılacak. Genişleme paketi, ayrıca Fransız ordusu ve el bombasını oyuna dahil ederken, düşmanın savunma ağını temizlemek için kullanılan Trench Raider sınıfını da beraberinde getiriyor.

Battlefield 1 için bir sonraki büyük güncelleme Haziran ayında gerçekleşecek. Shock Operations adı verilen mod ile,  Giant’s Shadow, Prise de Tahure, Lukow Pass, Zeebrugge ve River Somme haritalarında oyuncular 40’a 40 sector capture modu oynayabilecek. Ayrıca temel sürüme sahip tüm oyuncular Shock Operations modunun bu haritalarını oynayabilecek.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir