Battlerite oyunu için bu yaz battle royale modu eklenecek

Stunlock Studios tarafından Unity motoru ile geliştirilen, çevrimiçi çok oyunculu savaş oyunu temalı  Battlerite için battle royale modu geliyor!

 Battlerite için battle royale modu bu yaz geliyor

İlk olarak 20 Eylül 2016 yılında çıkış yapan ve ücretsiz oynanabilen MOBA oyunu Battlerite, bu yaz gelecek olan battle royale modu ile bu mod üzerinde başarılarını katlamaya devam eden PUBG ve Fortnite oyunlarına rakip olamaya hazırlanıyor. Bu yaz gelecek olan yeni battle royale modu, bilinen standart Battlerite haritasından 30 kat daha büyük haritayı içerisinde barındıracak. Aynı zamanda mod ile oyunu bir veya iki kişilik gruplar halinde oynayabilecek 20 oyuncu yer alacak.

Stunlock Studios pazarlama direktörü Johan llves, oyunculara  bir MOBA oyunundaki karakter değişimi ve hayatta kalma oyunu faktörünü harmanlayarak, bir Diablo-esque keşif deneyimi heyecanı ile birlikte vermek istediklerini belirtti. 

Bu arada şimdiye kadar Battlerite oynayan oyuncu sayısının 4 milyondan fazla olduğu belirtilmişti. Oyuna yeni eklenecek battle royale modu ile bu sayı hızla artacak gibi görünüyor. Her geçen gün zenginleşen battle royale dünyası bakalım daha nelere sahne olacak?

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir