Battlezone Gold Edition, VR deneyimi ile şu anda erişilebilir

Rebellion tarafından geliştirilen ve bir zamanlar dünyayı kasıp kavuran Battlezone, şimdi Battlezone Gold Edition sürümü ile Steam üzerinde erişilebilir oldu. Bölgeler arasında gerçekleşen savaşları sevenler için Battlezone Gold Edition hayalleri gerçekleştiriyor. Oyun orijinal olarak 2016 yılında PSVR ve geçtiğimiz sene de PC için klasik versiyon olarak piyasaya sürmüştü. Oyuna bir yıldan daha fazla süre sonra, eklemeler yapılarak Battlezone Gold Edition olarak yeniden lanse ediliyor.

Battlezone sahibi olan, Gold Edition sürümüne de sahip oluyor

Battlezone Gold Edition, piyasaya sürülen ilk versiyonundan sonra gelen tüm ek içerikleri bünyesinde barındırıyor. Üstelik Battlezone sahibi olan herkes otomatik olarak Battlezone Gold Edition sahibi de oluyor. Oyunun en can alıcı kısımlarından biri de, 1 – 4 oyuncu seçeneği ile arkadaşlarınızla oynayabilmenin yanı sıra, ister VR seçeneğini kullanarak ve isterseniz de normal olarak oynama seçeneğini oyunculara sunması oluyor.

Son olarak Steam üzerinde  57,00TL ile satın alınabilen oyun, 8 Mayıs’a kadar geçerli olacak %10 indirim ile 51,30 TL’ye elde edilebiliyor. Oyunun duyuru videosu ise aşağıda yer alıyor.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir