Binding of Isaac: Afterbirth+’nın son güncellemesi dopdolu

Binding of Isaac ile popüler olmayı başaran yapımcı Edward McMillen, başarısını daha da ilerleterek oyunculara Binding of Isaac: Rebirth‘ü sunmuştu. Serinin ikinci oyunu, beklendiği gibi daha fazla içerikle doluydu. Bunların arasında yeni düşmanlar, yeni silahlar, yeni özellikler ve yeni odalar bulunuyordu. McMillen, bir zaman sonra Afterbirth‘ü çıkardı. Afterbirth+ ile ise, oyuncuların daha da fazla sevebileceği modları ve türevi içerikleri tam bir DLC olarak sunuyordu.

Son güncelleme ile oyuna 800 adet yeni oda eklendi

“Room Shooter” türünden bir oyun olan Binding of Isaac, her oynayışınızda farklı odaları size sunuyor ve eşyalar ve rastgele olarak veriliyor. Durum böyle olunca her oyun, bir öncekinden farklı oluyor. Rebirth ve Afterbirth+‘da bu durumu daha da ileri taşıyan McMillen, son güncellemede, oyuncu kitlesinin istediği silahları, özellikleri, set eşyalarını ve yaklaşık 800 adet yeni olarak tasarlanmış odaları oyunculara sunuyor.

Afterbirth+’ün sahiplerine ücretsiz olarak verilecek olan bu güncelleme, bir nevi McMillen’in vedası olarak görülüyor. Geçtiğimiz senelerde, Tumblr hesabında, yeni bir oyunun yapımına başladığını belirten McMillen, bu zamandan sonra Legend of Bum-boo üzerinde çalışacak.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir