Bisiklet menajerlik oyunu Pro Cycling Manager 2018 duyuruldu

Focus Home Interactive, Pro Cycling Manager 2018’i duyurdu. Fransa bisiklet turunun resmi oyunu 28 Temmuz’da oyunseverler ile buluşacak.

Pro Cycling Manager 2018 duyuruldu

Pro Cycling Manager 2018 ile birlikte oyuncular, yeni sponsorlar ile görüşmeler yapabilecekler, derin transfer sistemi ile ve oyuna yeni eklenen işe alım mekanizmaları sayesinde, kariyer modunda sporcular ile müzakere yapıp, onlarla anlaşmaya varabilmek için uğraşacağız. Bu sene Pro Cyclist modunda da geliştirmeler var, Pro Cyclist modunda, bisikletçinizi, oluşturmak ve kişiselleştirmek için her zamankinden daha fazla seçenek olacak. Pro Cycling Manager 2018’de yapay zeka’da da çeşitli güncellemeler var. Yapay zeka oyunda daha zorlayıcı olacak ve sprintlere kalkıp daha gerçekçi davranacaklar. Oyunda aynı zamanda 16 kişiye kadar destekli bir multiplayer lig modu da buluyor. Bisiklet menajerlik oyunu Pro Cycling Manager 2018 ile birlikte 200’den fazla yarışa ve dünyanın dört bir yanında olmak üzere 500’den fazla parkurda yarışmak mümkün olabilecek.

Pro Cycling Manager 2018 28 Haziran’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Oyunun yayınlanan ekran görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Bisiklet menajerlik oyunu Pro Cycling Manager 2018 duyurulduBisiklet menajerlik oyunu Pro Cycling Manager 2018 duyurulduBisiklet menajerlik oyunu Pro Cycling Manager 2018 duyurulduBisiklet menajerlik oyunu Pro Cycling Manager 2018 duyurulduBisiklet menajerlik oyunu Pro Cycling Manager 2018 duyuruldu

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir