Boom Beach Köy Düzeni Taktiği

Google Play Store’un an itibarı ile en popüler oyunları arasında yer alan Boom Beach kısa sürede oyun tutkunlarının ilgi odağı haline geldi ve oyun severlerin google play üzerinden indirdiği oyunlar arasın da hızlı bir şekilde zirveye yükselmeyi başarabildi. Oyunji.com olarak bizler de Kullanıcıların ve yeni başlayanların fayda sağlaması ve bilgi sahibi olması adına köy düzenini gerçekleştirirken nelere dikkat etmeleri gerektiğini madde madde sıralayalım istiyoruz.

Karargahın Önemi ve Köy Düzeni:

  • Saldırı alabileceğiniz en önemli adreslerden bir tanesi de sahil kenarıdır, bu yüzden köy düzenini sağlarken karargahınız sahilden olabildiğince uzak olmalıdır.
  • Savunma binaları yerleşimini karargah etrafına yapmanız sizi daha güçlü bir köy haline getirecek ve en azından karargahınızı koruyacaktır.
  • Alev silahları oyun içerisine en önemli silahlardan bir tanesidir ve yine bu silahların yerleşimini karargah binası etrafında toplamanız daha doğru olacaktır.
  • Karargah etrafındaki silahların yok edilmesi ile birlikte devreye girecek olan mayınlar da size iyi bir savunma sistemi sunacaktır, bu yüzden mayın yerleşimini de yine karargah etrafına konumlandırabilirsiniz.

Savunma Dışı Binaların Düzeni:

  • Savunma dışı ve önemsiz gibi görünen binalarınız için de bir koruma kalkanı oluşturmak zorundasınız, bu yüzden düşük güce de sahip olsa hafif silahları da bu alanların etrafına yerleştirebilir ve düşmanın kolay ele geçirmesini de önleyebilirsiniz.
  • Savunma dışı binaların yan yana olması sorun teşkil edebilir. Gambot isimli silah güçlü etkisi ile birlikte yan yana olan binalarınızı tek atışta yıkabilir ve bu da sizi savunmasız bırakabilir.
  • Enerji sağladığınız binalarınız ve yapılanmalarınızı en az karargah kadar korumalısınız çünkü düşmanın bu alanları yıkması ile birlikte sizi ele geçirmesi daha basit hale geliyor ve düşmanın ekstra puan toplamasına neden oluyor. En azından toplar ile birlikte bu alanların çevirimlerini daha doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Doğukan Kütük

Maceraperest, Eğlenmeyi ve Gezmeyi sever. Sık sık yurtdışı turlarına katılmak en büyük hobileri arasındadır. Dünya turunu tamamlayacağı günü iple çekmektedir. Pc Oyunlarına karşı her zaman bir ilgisi olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir