Bu sene E3 2018 Fuarı’nda Hunt: Showdown İle Buluşamayabiliriz

E3 2018 Fuarı yaklaşırken hepimizde heyecan dozajı da artıyor. Bu sene göreceğimiz oyunları merakla beklerken, hazırlıklarımız da tam gaz sürüyor. Birçok yapımcı, yayıncı firma ile gazetecilerin akınına uğrayacak olan etkinlik 12-15 Haziran tarihleri arasında Los Angeles Convention Center‘da gerçekleşecek. Elbette geçtiğimiz yıla Assassin’s Creed Origins, Beyond Good & Evil 2, Shadow of the Colossus ve Hunt: Showdown gibi oyunlar damgasını vurmuştu.

“İki avcı her şeyi riske attığında
Ve kötülük görünmez bir şekilde beklediğinde
Avcı, ava dönüşür”

Geçtiğimiz sene fuarda gördüğümüz en önemli yapımlardan biri de Crytek firmasının Hunt: Showdown‘ı idi. Yapımı devam eden oyunu bu sene fuarda görmeyi beklerken, E3’ün web sitesinden katılımcılara bakalım dedik. Firmalar içinde ne yazık ki Crytek bulunmuyor. Bunun üzerine firmadan aldığımız bilgi doğrultusunda da (resmi açıklama olmasa da) firmanın bu sene etkinlikte olmayacağını üzülerek gördük. Durum henüz tam bir netlik kazanmasa da büyük ihtimalle Hunt: Showdown için bir sonraki seneyi beklememiz gerekecek. Tek korkumuz, Hunt: Horrors of the Gilded Age‘in akıbetine uğraması.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir