Call of Duty: Black Ops 4 ile Zombi modu geri mi dönüyor

Activision‘un bu sene yeni Call Of Duty oyunu üzerinde biraz daha fazla durduğu yönünde haberler çıkmıştı. Gelen haberlere göre oyunun Pc sürümüne oldukça büyük bir bütçe ve kaynak ayrılmış, konsol sürümünün Pc sürümüne oranla daha iyi olabileceği bilgisi gelmişti.

 Activision, Black Ops 4’ün PC sürümüne daha fazla yatırım yaptı

Activision cephesinden yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Gelen son haberlere göre Call of Duty oyuncularının beğenisini toplayan Zombi moduCall of Duty: Black Ops 4 ile geri dönüyor.

Call of Duty: Black Ops 4’te zombi modu mu olacak

E3‘ün resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşım, Call of Duty: Black Ops 4 ile birlikte zombi modunun geri döneceğini doğrular nitelikte. Paylaşılan Tweet’te Call of Duty: Black Ops 4’te zombi deneyimi nasıl olacak ? Gelin ve Call of Duty zombilerinin tarihini yaratıcı ekipten dinleyin, denerek, aslında istemden (ya da isteyerek) de olsa Call of Duty: Black Ops 4’te zombi modu olacağı ortaya çıkartılmış oldu. Bakalım sevilen zombi modunun geri dönüşü nasıl olacak.

Call of Duty: Black Ops 4 ile Zombi modu geri mi dönüyor

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir