Call of Duty Black Ops III Yeni Fragmanı

26.04.2015 tarihi ile Treyach bu yıl yayınlayacağı Call of Duty Black Ops 3’ü resmi fragmanı eşliğinde oyun severlere tanıttı. Black Ops 3’ün fragmanı gelecek teknolojilerine ve insan ile makine arasındaki savaşları ele alırken oyunla ilgili birçok ayrıntı da gün yüzüne çıktı.

Oyuna eklenen yeni oynanış mekanikleri ile artık askerlerimiz sırtlarındaki jet pack’ler sayesinde duvarlarda koşabilecek ve havada süzülebilecekler. Fakat oyuncular bu özellikleri isterlerse oyun içerisinde kullanmak zorunda da değiller.

Black Ops 3 ayrıca yeni uzman karakterler de barındıracak. Bu konuda Destiny’deki 3 farklı sınıf olduğu gibi CoD Black Ops 3’te de farklı özelliklere sahip karakter sınıfları yer alacak. Oyuncular maça girmeden önce farklı karakterlerden birini ve onun özel gücünü seçerek oyunu oynayabilecekler. Bu özellikler tarrete dönüşen robotik kollardan duvarların arakasını görmek gibi farklı özelliklere kadar çeşitlilik gösterebilmektedir.

Call of Duty: Black Ops III, 6 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürülecek.

İşte Call Of Duty Black Ops 3 Fragmanı

Özgür Can Kütük

Rio de janeiro şehrinde doğdu. Babası, ünlü ve nüfuzlu bir iş adamı. Kulüplere gidip iyi vakit geçirmekten hoşlanır. Oyun dünyasında devleşeceği günleri hayal etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir