Dynasty Warriors 9’un 1.07 yaması Tecmo tarafından yayınlandı

Geçtiğimiz aylarda, büyük bir hüsran yaşatan Dynasty Warriors 9‘un durumu şu anlık orta derecede gözüküyor. Yayınladığı ilk günde, değiştirilen oynanış tarzı ve verilen sözlerin hiçbiri tutulmadığı için, çoğu oyuncu, Steam’de versiyonuna oldukça kötü puan vermişti. Şu sıralar yatışan oyuncular, gelen güncellemeler ile görüşlerini daha çok “orta” puanlara aldılar. Dynasty Warriors 9’un durumu fevkalade değil ama en azından çıktığı günkü kadar kötü de değil.

Ardı ardına yayınlanan güncellemeler, oyunu bir nebze olsa da toparlıyor

Şubat ayında piyasaya çıkan Dynasty Warriors, 10 üzerinden 2 puana sahipti. İlk günden, sevilen modların ve oynanış tarzlarının bulunmaması çoğu oyuncuyu sinirlendirmişti. Güncelleme ile düzeltilmesi istenen durum, yaklaşık birkaç hafta boyunca asılı kalmıştı. Sonradan düzeltilen Dynasty Warriors 9’u kurtarma çabaları ise Tecmo tarafından halen devam ediyor. Yayınlanan 1.07 güncellemesi ile oyuna yeni görevler, yeni silahlar ve oyuncuların seveceği fotoğraf modu eklendi ve aynı zamanda çoğu optimizasyon sorunu ortadan kaldırıldı. Fakat bu güncellemede, “controller”lar adına bir düzenleme bulunmuyor. Koei Tecmo, Dynasty Warriors 9’un yakında tekrar tekrar güncelleneceğini belirtti ve oyuncuların baştan istediği oyuna dönüşeceğini belirtti.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir