Fallout 4 oynarken Miami sahillerine gitmek ister misiniz?

Bir Fallout 4 modu olan Fallout Miami‘nin arkasındaki ekip mod için yeni bir tanıtım fragmanı ve ekran görüntülerini yayınladı. Fallout Miami, adından da tahmin edilebileceği üzere Fallout 4‘ü Miami sahillerine taşıyacak, yeni görevler ve zorluklar ile modu kullanan oyunculara tamamen yeni bir oyun deneyimi sunmayı amaçlayan bir girişim. 

Hazır yaz gelmişken toplanın Fallout’u sahile indiriyoruz

Mod yapımcılarının aktardığına göre konum Miami haritası ile birebir aynı olacak olsa da birkaç kendine has değişiklikle yeni mekanların da eklenmiş ve özgün bir hava kazandırılmış. Mod şehri birden fazla bölüme bölüyor ve bu bölümlerin her biri kendine has özelliklerle oyunculara oyun deneyimi sunmak için tasarlanmış.

Bu bölümlerin isimleri ise şöyle; Meridian, AtlanticMaimonSheridanDowntown, Flamingo. Oyunun modundan yayınlanan ilk fragman bildiğimiz Fallout atmosferini Miami’nin sahillerine taşımış görünüyor. Fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz;

Ekibin modu bitirip bitiremeyeceği ya da bu mod üzerinde ne kadar yol katettikleri henüz belli olmasa da yayınlanan tanıtım fragmanı fena durmuyor. Eğer başka lokasyonlarda oyunu oynamak istiyorsanız tam size göre olan bu modun ne zaman yayınlanacağı konusunda da bir bilgi yok. 

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir