Fallout 4 tamamlandı. Türkiye fiyatı ve indirimler geldi

Bethesda tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu Fallout 4’ün yapımı nihayet tamamlandı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yaklaşık 5 yıldır geliştirilen oyun, 10 Kasım itibarıyla oyuncuların beğenisine sunulacak.

Şimdiye kadar yayınlanan videolar, Fallout 4’ün detaylı oyun yapısı, geniş envanteri ve büyük dünyası hakkında birçok fikir veriyor. Tabii grafiksel kalite tarafında birçok oyuncudan şikayetler gelmedi değil, ama Bethesda’nın “çok iyi grafikli bir oyun yapmak” gibi bir amacı bulunmuyor. En azından gelen açıklamalar bu yöndeydi. 400 saatin üzerinde oyun deneyimi sunması beklenen Fallout 4, kısa bir süre sonra bizlerle olacak.

Fallout 4’ün PC sistem gereksinimleri açıklandı

Bu arada, Bethesda’dan bir de indirim haberi geldi. Fallout 4 öncesinde, belki de önceki Fallout oyunlarını satın almak istersiniz? Cevabınız evet ise, Bethesda sizi Steam’e bekliyor. Çünkü Steam’de, aşağıdaki görselden de fark edeceğiniz üzere eski Fallout oyunları için büyük indirimler söz konusu.

Ve evet, Fallout 4’ün Türkiye’deki Steam satış fiyatı da 179 lira.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

2 thoughts on “Fallout 4 tamamlandı. Türkiye fiyatı ve indirimler geldi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir