For Honor bu hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabilir olacak

Ubisoft‘un üçüncü şahıs aksiyon oyunu For Honor bugünden itibaren pazar gününe kadar ücretsiz olacak. Çıktığı günlerde oyuncuların ilgisi oldukça yüksek olsa da, zaman içinde oyuncuların For Honor’a olan ilgisi oldukça azalmış, oyunu anlık oynayan oyuncu sayısında, belirgin bir düşüş yaşanmıştı.

Ubisoft For Honor’a oyuncu arayışında

Oyunun ücretsiz sürümünü indiren oyuncular, PvP ve PvE serverlara erişebilecekler. Oyuncular, For Honor’da bulunan 18 karakteri de hafta sonu etkinliği kapsamında ücretsiz olarak deneyebilecekler. Eğer oyunu deneyip, memnun kalırsanız, ayın 9’una kadar geçerli olacak indirimlerden de yararlanabilirsiniz. For Honor’un Starter Edition‘u yüzde 33, Standart ve Gold Editionlar ise yüzde 75 indirim ile satılıyor.

Çıkış günlerinde yaşanan bağlantı problemleri, düzgün çalışmayan eşleştirme sistemi ve mikro ödemeler, For Honor oyuncularının canını oldukça sıkmıştı. E3 2015‘te yapılan duyuru ile birlikte oyun severlerin oldukça beğenisini ve ilgisini toplayan For Honor’ın oyuncuların beklentilerini çok da karşılayabildiği söylenemez. Oyunun savaş mekaniği genel olarak sevilse de oynanış süresinin oldukça kısıtlı olması, ve online maçların kısa sürede ilgi çekiciliğini kaybetmesi, oyuncuların For Honor’ı terk etmelerine neden oldu.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir