For Honor için 6. Sezon güncellemesi çok yakında geliyor

Bir yıldan fazla süredir gerçekleşen iyileştirme ve eklemeleri de içerisinde barındıran For Honor altıncı sezonu nihayet geliyor. Hero’s March isimli güncelleme oyuna birçok yeniliği de beraberinde getiriyor.

Hero’s March güncellemesi 17 Mayıs tarihinde geliyor

For Honor için 17 Mayıs’ta gelecek altıncı sezon güncellemesi yeni bir harita, yeni bir etkinlik ve iki kahraman için önemli güncellemeleri içerirken, yeni bir envanter özelliğini de bünyesinde barındıracak. Beachhead adlı yeni ücretsiz bir harita oyun eklenirken, Tribute hariç tüm çok oyunculu modları için Vikingler, Şövalyeler ve Samuraylar adına kale savunma görevini de beraberinde getiriyor. Aynı zamanda Orochi ve Barış Muhafızları için oyuna çeşitli düzenlemeler geliyor. Tüm bunların yanında Ubisoft, oyunun mevsimlik etkinlikleriyle ilgili henüz fazla bilgi vermedi.

Ayrıca geliştiricinin oyuna eklediği yeni olaylardan biri de, oyuncuların envanterden bağımsız bir menü üzerinde kozmetik ürünlerini görmelerini sağlayan Visual Collection özelliği oluyor. Oyunun yeni sezon güncellemesi ile gelecek olan yenilikler ve eklemeler ile ilgili daha detaylı bilgiler, muhtemelen önümüzdeki günlerde paylaşılacaktır.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir