Fortnite: Battle Royal oyuncusunun tuhaf dansı oyuna eklendi

Geçtiğimiz ay, Fortnite‘ın yapımcı firması Epic Games, Fortnite oyuncuları için bir yarışma düzenlemişti. Bu yarışmada, oyuncular dans ettikleri videoları paylaşacak, yarışmanın galibinin dansı oyuna “Emote” olarak eklenecekti. Pek çok aday arasından, (birinci olamasa da) akıllara yer eden tek kişi Turuncu tişörtlü çocuk oldu.

Tuhaf dansı ilgi odağı oldu

THEY ADDED IT IN – @FortniteGame YOU ARE LEGENDS! pic.twitter.com/c6QiRhdSmP

— Ali-A (@OMGitsAliA) 1 Mayıs 2018

Yaptığı ilginç hareketleri ve tuhaf dansı ile oyuncuların beğenisini kazanan Turuncu Tişörtlü çocuğun dansı, Orange Justice adı, ve “Aynı zamanda mükemmel bir egzersiz hareketi” notu ile oyuna eklendi. Turuncu tişörtlü çocuğun tuhaf dansı 4. sezon güncellemesi ile birlikte oyuna eklendi. Turuncu tişörtlü çocuk adı ile bir de Twitter hesabı olan Fortnite oyuncusu, “Oyuna eklediler aman Tanrım!” diyerek sevincini sevenleri ile paylaştı. Görünen o ki Fortnite’ın dördüncü sezonu oyuna sadece bir krater, yeni bölgeler ve ödüller getirmemiş. Fortnite’ın dördüncü sezonunda oyuncuların nelerle karşılaşacağı ile ilgili  fikir edinmek için, ilgili haberimize göz atabilirsiniz.

4. sezon ile birlikte Fortnite’ın  kuyruklu yıldızı adaya çarpıyor

Turuncu tişörtlü çocuğun “tuhaf” dansına aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir