Fortnite oyununa misafir olan Thanos’un gücü düşürüldü

Avengers Infınıty War filminin gişe de rekorlara doymadığı bugünlerde, Fortnite oyununa da misafir olan filmin kötü karakteri Thanos’un gücü düşürüldü.

Infınıty Gauntlet’e sahip olan, büyük güce de sahip oluyor

Fortnite geliştiricisi Epic Games, oyunda belirli bir süre misafir olacak Thanos’un güçlerini kısa süre önce yayınlanan güncelleme ile azalttığını belirtti. Geliştirici, Thanos’un daha önce 300 olan kalkan kapasitesini 200’e düşürdü. Aynı zamanda Thanos tarafından kullanılan Infınıty Gauntlet’in lazer ışınlarının gücünü de 15’ten 12’ye düşürdü. Ancak buna karşılık geliştirici, Thanos’un maximum sağlığını 700’den 800’e yükseltti. Epic Games topluluk koordinatörü, Reddit’te de bahsi geçen değişiklikleri doğruladı.

Bildiğiniz gibi Thanos ve Infınıty Gauntlet etkinliği Fortnite oyununa dün eklenmişti. Etkinliğin başlamasından yaklaşık bir gün sonra Thanos nerf yemiş oldu. Battle Royale oyunları arasında kendine özel tarzı ile fark yaratmayı başaran Fortnite, şu ara vizyonda da oldukça başarılı olan Avengers Infınıty War filminin kötü karakteri Thanos’u oyunda bir süre misafir ederek, stratejik anlamda rakiplerinin bir adım önüne geçmiş oldu.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir