Fortnite’ın yeni etkinliğinde Thanos olmak için ne yapmalıyız?

Avengers: Infinity War‘un vizyona girmesi ile birlikte tüm dünya Thanos‘u tanıdı diyebiliriz. Epic Games ile ortaklığa giden Marvel tarafı, Fortnite’a bu sefer Thanos getirdi. Daha öncesinde John Wick gibi ünlü sinema karakterlerini oyuna getiren geliştiren geliştiriciler, Thanos’u bu kez farklı bir şekilde oyuna getirmeyi tercih etti. Oyun başladıktan kısa bir süre sonra meteor şeklinde gök yüzünden düşen eldiveni almak için, uçan otobüsten atladıktan sonra indiğiniz yeri iyi ayarlamanız gerekiyor. Aksi taktirde eldiveni başka birine kaptırabilirsiniz. Ancak eldiveni öldürdüğünüz kişi oyundan çıkışınca eldiven yere düşüyor ve eldiven ile ilk etkileşime geçen kişi eldivenin sahibi oluyor.

Fortnite’ta nasıl Thanos olunur

Eldivene sahip olduktan sonra çok yükseklere zıplayabiliyor, öldürücü yumruklar atabiliyor ve güç taşı sayesinde lazer ateşleyebiliyorsunuz. Ancak eldivene sahip olduktan sonra haritada yerinizin gözüktüğünü ve oyuncuların sizi avlamak için ellerinden geleni yaptıklarını belirtelim. Bu yüzden eldiveni aldıktan sonra normalden daha dikkatli oynamak zorundasınız. Oyuncuların fazlasıyla ilgi gösterdiği bu mod sonrasında geliştiriciler, ilerleyen dönemlerde daha başka etkinlikler ile oyuncuların karşısına çıkacaktır diye düşünüyoruz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir