Geride bıraktığımız ayın en çok satan video oyunu hangisi?

Geride bıraktığımız Nisan ayının en çok satan oyunları belli oldu. Satışlara baktığımızda çıkmadan önce merakla beklenen God of War‘un istenilen satışları yaptığını görüyoruz. Birleşik Krallık bölgesine ait olan bu satışlar sonucunda Sony, yeni God of War oyunlarına yatırım yapmak için iyice heyecanlanmıştır. Diğer bir yandan Ubisoft‘un son oyunu Far Cry 5‘in, God of War’u ikinci sırada takip etmesi, bizleri hiç şaşırtmadı.

Nisan ayının en çok satan oyunları hangileri?

Tüm bunların yanında GTA 5‘in hala yüksek sıraları zorlaması, Rockstar Games‘in yüzünü güldürüyor. Acaba Red Dead Redemption 2 çıktığında bile GTA 5 bu kadar satmaya devam edecek mi? Bilemiyoruz. Beş sene geçmesine rağmen satışlarda üst sıralara oynayan tek oyun olan GTA 5’in bu başarısına muhtemelen herhangi bir oyun yaklaşamayacak.

En çok satan oyunların listesi ise şu şekilde,

– God of War – PS4
– Far Cry 5
– FIFA 18
– Mario Kart 8 Deluxe
– PlayerUnknown’s Battlegrounds
– Sea of Thieves
– Grand Theft Auto V
– Fallout 4
– Super Mario Odyssey
– Call of Duty: WWII

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir