Gran Turismo Sport’un 1.18 güncellemesi, video ile tanıtıldı

Mayıs ayına bugün girerken, Polyphony Digital için halen Nisan ayı devam ediyor. Birkaç hafta önce Gran Turismo Sport‘u güncelleyen yapımcı, yeni yarış pisti ve şu an süper araç olarak tanıtılan Toyota GR Supra‘yı GT Sport’a ekledi. Tabii, güncellenmeye devam edecek oyuna eklenen her yeni bir araç, farklı bir deneyim demek.

Oyun her ne kadar güncellense de, sorunlar devam ediyor

Hayranlara yeni bir deneyim sunacak olan Dragon Trails Gardens (ve tersi olan Gardens II), çoğu kişi tarafından yarışması eğlenceli ve uzun bir pist olarak görülüyor. Eklenen süper araç Toyota GR Supra ise, eski Supra’yı aratmak ile beraber aynı zamanda teknoloji ve gücü birleştirerek oyuncuları tam anlamı ile yolun kralı yapıyor denebilir. Fakat Gran Turismo Sport’ta halen birkaç sorun bulunuyor, bunlardan en barizi ise çevrim dışı modda iken oyunu kaydedememek. Polyphony Digital, bu tür bir değişikliğin gelip gelmeyeceğini henüz belirtmedi.

Nisan ayında yayınlanan 1.18 güncellemesi, Polyphony Digital tarafından bir video olarak derledi. Yayınlanan videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir