GTA V için geliştirilen doğal 4K modu göz kamaştırıcı görünüyor

Çıktığı her platformda satış rekorları kıran Rockstar Games‘in geliştirdiği Grand Theft Auto 5‘in Pc versiyonuna yapılan mod, sunduğu görsellik ile ağızları açık bırakıyor. GTA‘nın Pc versiyonunun konsol sürümlerine oranla çok daha iyi göründüğü bir gerçek. Ancak geliştirilen bu mod çıtayı bir üst seviyeye taşımışa benziyor.

GTA 5’e geliştirilen mod GTA 6’nın nasıl görünebileceğini gözler önüne seriyor.

PC’ye çıkış yaptığı günden itibaren oyuncu toplulukları tarafından sayısız mod yapıldı Gta 5 için. Iron man modundan, Avengers moduna, oyunun grafiklerini yüksek çözünürlüklü hale getiren modlara kadar, birbirinden farklı onlarca mod geliştirildi ve geliştirilmeye devam edecek gibi görünüyor. Haberimize konu olan bu mod ise, oyunu doğal 4K çözünürlüğe ulaştırarak, adeta gelecek nesilde GTA nasıl görünecek sorusunun yanıtı oluyor. Özellikle araç kaplamalarının, yağmur ile ıslanan asfalt yolların görselliği göz kamaştırıcı seviyede olduğunu söylemek hiç de abartı olmaz. Adeta bir film tadında hazırlanan bu sinematik videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Küçük bir tavsiye kotanıza kıyın ve videoyu 4K izleyin. Emin olun buna değecek!

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir