GTA V’te İkinci Ban Furyası

Bilgisayar dünyasına 1.5 yıllık aradan sonra giriş yapan Rockstar Games’in en son efsanesi Grand Theft Auto V de oyuncular ikinci kez ban dalgası ile şaşkına döndüler.

Cheat Engine ile GTA Online üzerinden hileye başvuranlar, ortada ölümsüz şekilde gezenler ve hatta kendine milyonlarca dolar basıp servetine servet katanların dışında, oyunun sadece tekli oyuncu kısmında mod kullananlar, FoV modu gibi zararsız dosyalar ekleyenler ve sadece Joystick kullanmak için bile .DLL kullananlar da GTA Online’dan iki hafta boyunca uzaklaştırılma cezası ile karşı karşıya kaldılar.

Rockstar’ın destek sayfalarına göz atıldığında oyuncular tarafından binlerce yardım talebi açıldığı görülmekte ve GTA V oyuncularından masum olanları bu yaşanan durum karşısında oldukça sinirlenmiş durumdalar. Rockstar Games konu ile ilgili henüz tatmin edici bir açıklama yapmamışken, GTA Online’a girmeden önce bizden tavsiye, tekli oyuncu modları dahil tüm dosyaları silmeli ve oyunu yalın şekilde oynamalısınız.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir