HALO Digital’den Türkçe Oyun: Fruit Heroes Efsanesi

Mobil oyunlara olan talepler her geçen gün katlanarak artmakta. Ülkemizde ise bir çok irili ufaklı mobil oyunlar türk yapımcılar tarafından geliştirilip oyun severlerin ilgisine sunulmaktadır. Türkiye’deki oyun pazarını fark eden Halo Digital ise kaliteli mobil oyunları Türk vatandaşlarımız ile buluşturmak ve Türk oyun yapımcılarının dünya oyun piyasasına açılmasını sağlamak amacıyla geçen yıl İstanbul ofisini kurdu. 200’ün üzerinde oyun yapımcısı ile ortaklığı bulunan HALO Digital şirketi, Türk oyuncuların beğenesine sunmak için ilk önce Fruit Heroes Efsanesi’ Türkçe olarak çıkarmayı uygun gördü. Daha çok savunma odaklı olan bu oyunda Kale’nizi savunmaktasınız.

Fruit Heroes Efsanesi 2Aksiyon ve strateji tarzında ki bu oyunda oldukça zorlu BOSS savaşları bulunmaktadır. Bu savaşları kazanan oyuncular 10 farklı BOSS’u evcilleştirip kölesi haline getirebiliyor. Meyve kılığına girmiş kahramanlarınızı ve zeka küpü evcil hayvanlarınızı geliştirerek birer şampiyon yaratabiliyorsunuz. Oyun içi liderlik sıralaması, PVP savaşları ve lig özelliği oyunun diğer ilgi çekici özelliklerinden bir kaçtanesi. Oyunda Hızlı olmanız takdirde devasa ganimetler ele geçirmeniz ve oyun içi ödüllere ulaşmanız mümkün. Mayına basmayın, bombalanmayın ve sinir bozucu kuşların manipülasyonlarına sakın gelmeyin yeter.

Oyunun basit hareket kontrolleri, hem kolay hem hızlı bir oynanış sağlıyor.

Fruit Heroes Efsanesi iOS ve Android cihazlarda tamamen Türkçe ve ücretsiz olarak oynanabilir.

App Store İndirme Linki: https://itunes.apple.com/tr/app/fruit-heroes-efsanesi/id981055893?l=tr&mt=8

Google Play İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gwsoft.singleeye.turkey.turkey

Alican Tut

New York Üniversitesi'nde sinema eğitimi almak için New York'a gitmeyi planlamıştı ama başvurusu hiç kabul edilmedi. Yeni macera arayışında dünyayı gezmekten zevk alır. Hevesli bir sinema izleyicisidir ve İlkokulda matematik hocasına aşık olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir