Hitman: Sniper Assassin Kore kurulu tarafından derecelendirildi

Kore ve Avustralya derecelendirme kurulları tarafından, Hitman: Sniper Assassin adlı yeni bir Hitman oyunu değerlendirildi. Yeni oyun ile ilgili fazla bilgi sahibi olamasak da, yapılan değerlendirme geliştirici IO Interactive tarafından günümüz platformları için bir Hitman oyunu yapıldığı bilgisini doğruluyor.

Yeni bir Hitman oyunu mu geliyor?

Geliştirici IO Interactive CEO’su Hakan Abrak, 2017 yılında ekibin yeni bir Hitman oyunu üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Yapım aşamasında olan yeni Hitman oyununun,  heyecan verici yeni özellikleri ve aynı zamanda çeşitli ayrıcalıkları içerdiği söylendi. Ayrıca oyunun bu yıl resmi olarak duyurulması bekleniyor. Bildiğiniz gibi konsollara ve PC’ye en son gelen Hitman oyunu 2016 yılında piyasaya sürülmüştü. Hitman serisinin altıncı oyunu olma özelliğini taşıyan oyunda, Ajan 47 ‘nin maceraları bölümler halinde oyunculara sunulmuştu. 

Hitman: Sniper Assassin adlı oyunun, geliştiricinin üzerinde çalıştığı yeni Hitman oyunu olup olmadığı ve aynı zamanda mobil cihazlara çıkan Hitman: Sniper oyununun devamı olup olmadığını henüz bilemiyoruz. Bakalım önümüzdeki dönemde Ajan 47 ile ilgili ne tür gelişmeler olacak?

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir