I. Dünya savaşını konu alan 11:11: Memories Retold duyuruldu

Bandai Namco, Fransız stüdyo DigixArt ve Wallace , Gromit animasyonlarının arkasındaki isim olan İngiliz animasyon stüdyosu Aardman işbirliği ile  11:11: Memories Retold oyununu duyurdu.  I. Dünya Savaşı sırasında geçen oyunun animasyonları son derece iddialı. 

I. Dünya savaşı sırasında geçecek olan oyun 11:11: Memories Retold Bandai Namco tarafından duyuruldu

Oyun hakkında pek bilgi verilmese de muhtemelen savaştaki askerlerden birkaçının hikayesine odaklanılacak. Karakterinizin savaş sırasındaki anılarını ‘yeniden’ canlandırırken oynamanız muhtemel gibi dursa da konu konusunda hala açıklama olmadığını unutmamak gerekiyor.  Oyuncuları “heyecan verici, çekici ve duygusal bir yolculuğa” göndermeyi amaçladıklarını söyleyen stüdyolar yağlı boya çalışması gibi ayrıntılı ve ince bir iş çıkarmışlar animasyon kısmında. 

Aardman’ın kurucu ortaklarından David Sproxton, “Bu proje ile, duygusal yoğunluğu olan bir hikayeyi oyunculara anlatırken görselliğin de kendi özgü bir şekilde olmasını istedik. 11-11: Memories Retold, Aardman’ın  bir oyunla ilk kez işbirliği yaptığı bir proje. Bunun hayata geçtiğini görmekten mutluluk duyuyoruz ve bu stüdyo için gerçekten heyecan verici bir adım. ” dedi. 

Henüz hakkında bildiklerimiz bu kadar ola oyunun duyurulduğu fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir