Just Cause 3 Xbox Live Gold üyelerine Haftasonu boyunca ücretsiz

Avalanche Studios‘un geliştirdiği sevilen, açık dünya aksiyon oyunu Just Cause 3, bugünden itibaren, önümüzdeki hafta sonuna kadar ücretsiz oynanabilecek. Xbox Live Gold üyeleri, Just Caause 3’ü indirip dört gün boyunca herhangi bir kısıtlama olmaksızın oynayabilecekler.

Just Cause 3 Xbox One’da Xbox Live üyeleri için 4 gün boyunca ücretsiz

1 Aralık 2015 tarihinde çıkışını yapan Just Cause 3, şu anda Microsoft Store’da 89.00 liradan, 17.80 tl’ye inmiş durumda. Oyuna ekstra yan görevler ekleyen DLC paketlerinin olduğu Just Cause 3 Xl Edition ise şu anda Microsoft Store’da 26.90 tl’ye satılıyor. Oyunu satın almaya karar ermeden önce ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Sevilen serinin devam oyunu, 2015 yılında çıkmıştı. Akdeniz’de bir adayı mesken tutmuş azılı diktatörü devirmek için, askeri üsleri, limanları, hapishaneleri, polis karakollarını ve iletişim binalarını ele geçirmek oyundaki yegane amacımız. Hikaye yönünden çok bir şey veremeyen, Just Cause 3’te açık dünyada kancalı paraşütle akrobatik hareketler yapmak, binalara tırmanmak ve ortalığı darma duman etmek oyunun eğlenceli yanları. 

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir