Kratos yeni oyunda sakal ve bıyıksız olarak nasıl gözükürdü?

Aldığı puanlar ve oyuncular tarafından yapılan geri dönüşler ile  övgüleri de toplayan God of War‘ın en sevilen noktalarından birisi de Kratos’un yeni görünüşü oldu. Yaşının getirdiği olgunluk ile birlikte yeni bir imaj çizen Kratos, bu imajı ile birçok oyun severden de tam puan almayı başardı. Peki Kratos’un bıyık ve sakalı olmasaydı nasıl gözükürdü merak ettiniz mi? İşte bu sorunun cevabı birinci ağızdan geldi ve konu ile ilgili bir görsel de paylaşıldı.

Kratos’un sakal ve bıyığını kesiler

Oyunun yapım ekibi olan Santa Monica stüdyosu geçtiğimiz günlerde oldukça ilginç bir görsel paylaştı ve adeta bu sorunun cevabını verdi. Paylaşılan bu görselde Kratos‘un bıyık ve sakalları olmadan nasıl bir görünümde olduğu gözler önüne serilmiş.

Açıkçası bu görseli gördükten sonra yapım ekibinin sakal ve bıyık konusunda ne kadar doğru bir karar verdiklerini bir kez daha görüyoruz. Kratos‘un tüm o tecrübesi ve yaşanmışlıkları adeta sakallarına yansımış. Ayrıca bu sakalsız görüntüsü bana nedense Hobbit serisinde karşımıza çıkan Azog‘u hatırlattı. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kratos yeni oyunda sakal ve bıyıksız olarak nasıl gözükürdü?

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir