Lara Croft Tekrar Dönüyor

Sevilen Bilgisayar oyunu Tomb Raider tekrar sinema severlerle buluşuyor!

Bundan önce iki kez sinema dünyasına adım atan ve bilgisayar oyun dünyasının en sevilen oyun kahramanları arasında yer alan Lara Croft tekrar beyazperde de boy göstermeye hazırlanıyor!

2011 yılından bu yana Warner Bros. Ve MGM yapımcılarının raflarında bekleyen proje nihayet yavaş yavaş hayata döndürülmeye çalışılıyor. Yapımcılığını Graham King’in üstleneceği filmden ilk haber ise senaryo cephesinden geldi! Ninja Kaplumbağalar ve Uyumsuz gibi filmlerin senaryosuna mürekkep damlatmış olan Evan Daugherty’nin ellerinde yaşam bulacak yeni öykünün devam niteliği mi taşıyacağı yoksa bilgisayar oyununun revize edilmiş hali mi olacağı henüz kesinleşmiş değil!

Film hakkında bir diğer önemli unsur ise hiç kuşkusuz Lara Croft’u kimin ete kemiğe büründüreceği. Daha önceki filmlerde Angelina Jolie tarafından perdeye taşınan karakterin, yeni seride kime teslim edileceği büyük merak mevzusu! Bekleyelim ve görelim!

Özgür Can Kütük

Rio de janeiro şehrinde doğdu. Babası, ünlü ve nüfuzlu bir iş adamı. Kulüplere gidip iyi vakit geçirmekten hoşlanır. Oyun dünyasında devleşeceği günleri hayal etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir