League Of Legends Acemiler için Tüyolar

League Of Legends 2009 tarihinde piyasaya sürülmüş bir oyundur. League Of Legends dünyada iyi bir kullanıcı kitlesine sahip ve gelişimi hızlı bir şekilde tamamlanmış bir video oyunudur. Her geçen gün yeni birisi bu oyunla tanışmakta ve ilk başta oyunu çözmeye çalışmaktadır. Sizlerde acemiler için hazırladığımız önerilere bakarak oyun hakkında yeterince bilgi edinebilirsiniz. Oyunun temel amacı ise takım çalışmasına ve dayanışmasına yöneliktir. Böylece oyunda iyi bir takım çalışması yaparak iyi seviyelere gelebilirsiniz. Oyunda 4 adet harita bulunmakla beraber farklı 3 adet de oyun stili bulunmaktadır. Oyuncuların hesaplarına verilen ada sihirdar denilmektedir. Oyuncuların kabiliyetleri 1’den 30’a kadar bulunan özellikler ile belirtilmektedir. Oyuncular bu kabiliyetleri açarak yaptıkları görevi daha kolay hale getirebilir ve güçlenebilirler. Sihirdarlar oyunun başlarında 2 tane büyü seçebilirler büyü sihirdarların gücünü ve yeteneklerini temsil etmektedir böylece farklı özelliklere sahip olabilirler bu büyüler şunlardır; Arındır, Bariyer, Berrak Zihin, Bitkinlik, Çarp, Hayalet, Işınlan, Sıçra, Şifa, Tuttur, Tutuştur olmaktadır.

Önemli Taktikler:

  1. Oyundaki en önemli şeylerden biriside Farm yapmaktadır. Oyunda yeterince son vuruş almaya çalışın böylece rakibinizi öldürmek kolaylaşır ve kazanırsınız
  2. Rakibiniz ile kule atında savaşmamanız gerekmektedir. Çünkü kule altında siz rakibinize vurursanız kulede siz vuracaktır ve canınız oldukça azalıp ölüm riskiniz artacaktır.
  3. Küçük haritayı sürekli gözeterek rakibe saldıracağınız anı iyi bir şekilde belirleyebilir ve rakibinizin beklemediği bir anda ona savaş açabilirsiniz.
  4. Sürekli takım halinde dolaşın çünkü bu size saldırılma riskini azaltacaktır.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir