Little Nightmares ne zaman Nintendo Switch’e geliyor belli oldu

Little Nightmares oyunu Nintendo Switch‘e geliyor! Ve Bandai Namco bunun için bir duyuru fragmanı da paylaştı.  Bu duyuruya göre Nintendo Switch kullancıları, Little Nightmares: Complete Edition‘ı artık oynayabilecekler. Bu paket, oyunun kendisi ile beraber şimdiye kadar oyun için çıkmış olan tüm indirilebilir içerikleri yani DLC‘leri kapsayan bir full paket. Ayrıca oyun için gelecek zamanlarda herhangi yeni bir içerik planı yok.

Nintendo Switch kütüphanesi genişliyor 

Little Nightmares 18 Mayıs’da sarı yağmurluğunuzu üzerinize geçirmeniz için Nintendo Switchler’de satışa sunulacak. Oyun, sarı yağmurluğu ile kendini Maw adı verilen garip bir gemide bulan ufaklık Six’in maceralarını konu alıyor, Six kimseye görünmeden bu gemide hayatta kalmayı başarabilecek mi?

Tarih duyurusu için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca Little Nightmares için Avengers: Infinity War’un yönetmeni Russo kardeşler ile Oscar adaylığı olan, Coraline ve The Nightmare before Christmas’ın senaristi Henry Selick‘in adının geçtiği bir dizi projesi de konuşulanlar arasında idi, henüz kesinleşen bir şey olmasa da belki Little Nightmares’ı televizyonda izleme şansına da erişeceğiz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir