Overwatch’ın son güncellemesi Hanzo’ya yeni özellikler kazandırdı

Overwatch için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan güncelleme Pc, PlayStation4 ve Xbox One’da kullanılabilir durumda. Yeni güncelleme ile birlikte oyuncuların bir takım değişikliklere de hazır olması gerekiyor. Bu değişikliklerden biri de Hanzo karakterinde yaşanacak.

Overwatch’ın yeni güncellemesi neleri değiştiriyor

3 mayıs itibari ile yayınlanan güncelleme notlarına göz attığımızda, oyuna yeni bir eskort görevi haritası eklendiğini görebiliyoruz. Yeni harita Rialto, son güncelleme ile birlikte oyuna ekleniyor. Kanalların ortasına kurulmuş olan Rialto şehri, harita videosuna haberimizin altından göz atabilirsiniz. Bu yeni harita dışında, Brigitte, Genji ve Hanzo, Junkart, Lucio, Tracer karakterlerinin özelliklerinde de bir takım değişikliklere gidildi. Genji karakterinin hitbox’u daraltıldı. Hanzo karakterinde ise daha çok iyileştirmeler yapıldığını görebiliyoruz. Hanzo’nun  storm bow hızı 85’ten 100’e çıkartıldı. Hanzo’nun oldukça etkili bir şekilde kullandığı yayında da bir çok iyileştirmeye gidildi. Yeniden doldurma hızında iyileştirmeler yapıldı. Hanzo’ya aynı zamanda yeni özellikler de eklendi. Gelen güncelleme ile birlikte Hanzo havadayken zıplama tuşuna basıldığında, yatay bir şekilde zıplayabilecek. Oyuna gelen bu güncellemeler ile birlikte bakalım dengelerde bir değişiklik olacak mı. Güncelleme notlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir