Paladins’in erken erişim dönemi 8 Mayıs’ta sona eriyor

Free to play, takım bazlı askiyon oyunu Paladins, sonunda erken erişimden çıkıyor. Paladins 8 Mayıs’ta Steam erken erişimden çıkarak, tam sürümü ile çıkış yapacak.

Paladins erken erişimden sonunda çıkıyor

Paladins’in 25 milyonun üzerinde bir oyuncu kitlesi bulunuyor. Yapımcı firma Hi-Rez stüdyo, önümüzdeki dönemde Paladins’e desteklerini sürdüreceklerini belirtti. Yapımcı firma, oyun erken erişimden çıkacak olsa da, oyunun kendileri için biteceğini düşünmüyor. Hala yapılacak işler var. Oyundaki hataları düzeltmeye, oyuna yeni “mükemmel” içerikler eklemeye ve oyunu güncellemeye devam edeceğiz diyerek, oyunu uzun yıllar daha destekleyeceklerini belirtti Yapımcı firma, daha önce, oyunun temel olarak bittiğini oyun dinamiklerinde herhangi bir değişikliğe gidilmeyeceğini belirtmişti. Bu demek oluyor ki, oyuna gelecek yenilikler daha çok, kozmetik ürünler, ücretsiz kartlar ve yeni içerikler üzerine olacak. 

Geçtiğimiz ocak ayında yapımcı firma Hi-Rez, oyuna popüler oyun modu Battle Royal’in eklendiğini duyurmuştu. Bakalım Paladins tam çıkışını gerçekleştirdikten sonra, her geçen gün oyuncu sayısını arttıran Fortnie ve Pubg gibi oyunlara rakip olabilecek mi. Paladins’in erken erişimden çıkışı için hazırlanan videoya aşağıdan bakabilirsiniz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir