PES 2019 duyuruldu! İlk videosu ve çıkış tarihi açıklandı!

Geçtiğimiz günlerde ilk ekran görüntüleri sızdırılan PES 2019 için bir açıklama yapılmış ve oyunun 9 Mayıs’ta duyurulacağı belirtilmişti. Konami daha önce belirttiği gibi oyunun resmi duyurusunu biraz önce gerçekleştirdi ve PES 2019‘a dair ilk detayları da serinin hayranları ile paylaştı.

PES 2019’un ilk videosu yayınlandı

Barcelona‘lı oyuncu Philippe Coutinho‘nun kapak görselini süsleyeceği PES 2019 için ayrıca ünlü İngiliz oyuncu David Beckham‘ın kapak olduğu özel bir sürüm daha olacak. Oyunda tam detay verilmese de daha önce belirtildiği gibi lisans konusunda önemli adımların atıldığı da belirtildi. 4K ve HDR desteğine de sahip olan PES 2019‘da MyClub ve menejerlik yaptığımız ML Real Season moduyla da ilgili önemli değişiklikler bulunacak. Ayrıca bireysel oyuncu özelliklerinde 11 yeni özellik ile bir sonraki aşamaya geçiliyor. Oyunda şut çekme hareketleri, animasyonlar ve dayanıklılık etkisi gibi kısımlarda da değişikliklere gidiliyor.

Oyunun yayınlanan ilk videosuna baktığımızda ise kapak görsellerini de süsleyen Coutinho ve Beckham üzerinde durulduğunu görüyoruz. 30 Ağustos 2018‘de çıkacak PES 2019‘un bu ilk videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir