PlayStation’a özel Detroit: Become Human ne kadar satacak

Detroit: Become Human, Quantic Dream tarafından PS4‘e özel olarak geliştiriliyor. Yapım süreci tamamlanan Detroit: Become Human, 25 Mayıs’ta raflardaki yerini alacak. Araştırmacı/Analist Michael Patcher‘a göre Detroit: Become Human 3-4 milyon kopya satış sayısına ulaşacak.

“Bu tarzda bir oyun için iyi bir rakam”

Detroit: Become Human’ın çıkmasına artık sayılı haftalar var. Geçtiğimiz günlerde oyunun 3 gb boyutundaki demosu da çıkmış, oyunu merak eden oyuncular, Detroit: Become Human’ı birinci elden deneme şansı da yakalamıştı. Farklı seçimlerin, oyunun sonuna etkisinin oldukça büyük olacağı belirtilen yapımı, Merlin’in kazanı ekibi de, farklı seçimler yaparak oynamıştı.

Detroit: Become Human’ın Demosunu farklı seçimler ile oynadık

Detroit: Become Human’ı dört gözle beklediğini söyeleyen analist Michael Patcher, oyunu dört gözle beklediğini, Quantic Dream’in kendine has bir tarzı olduğunu belirterek, oldukça karanlık hikayeler yazdığını belirtmiş. Bunun da her oyuncunun ilgisini çekmeyeceğini ekleyerek, her oyuncuya hitap etmeyecek oyunun 3-4 milyon civarı satabileceğini, bunun platforma özel olarak geliştirilen oyunlar için iyi bir rakam olduğunu belirtmiş. Patcher, God Of War’un 10 ile 20 milyon civarında bir satışa ulaşabileceğini belirtmişti.

God Of War’un yeni bir rekora daha imza atması sürpriz olmaz

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir